Naplánujte originálne zásnuby, na ktoré budete obaja spomínať

Keď máte pri sebe tú pravú, je len otázkou času, kedy nastane ten správny čas na žiadosť o ruku. Mnohí muži plánujú zásnuby dlho. Niektorí to ale zorganizujú bez akéhokoľvek dlhého plánovania.

Naplánujte originálne zásnuby, na ktoré budete obaja spomínať

Naplánujte originálne zásnuby, na ktoré budete obaja spomínať (Foto: unsplash.com)

Ak máte pri sebe tú pravú, naplánujte originálne zásnuby, na ktoré budete obaja spomínať.

Nájdite ten správny prsteň

Ak chcete naplánovať originálne zásnuby, na ktoré budete obaja spomínať, nájdite ten správny prsteň. Sami dobre poznáte svoju partnerku a viete, aký typ prsteňov sa jej páči. Možno vám aj sama povedala, aké klenotníctva má rada.

Ak máte takéto informácie, zájdite predovšetkým do týchto klenotníctiev a pozrite si ponuku snubných prsteňov. Luxusnejší snubný prsteň ale môžete bez problémov nájsť aj v online predajniach šperkov.

Pri výbere snubného prsteňa vždy zohľadňujte materiál, veľkosť a štýl. Materiál snubného prsteňa sa musí zhodovať s tým, ktorý nosí vaša partnerka. Pochopiteľne by nebola spokojná, ak by ste jej kúpili snubný prsteň zo žltého zlata, keď preferuje strieborné šperky, alebo šperky z bieleho zlata.

Veľkosť zistíte zmeraním veľkosti prsteňa, ktorý má v šperkovnici. Čo sa týka štýlu, to si všimnete aj sami. Všímajte si, aké prstene a vo všeobecnosti šperky nosí vaša partnerka.

Ak nosí minimalistické jednoduché šperky, uprednostňujte snubné prstene s menším kamienkom. Ak ale uprednostňujte skôr výraznejšie šperky, vyberajte skôr výraznejšie, zdobenejšie snubné prstene.

Tie správne slová

Originálne zásnuby by nemohli byť okrem snubného prsteňa ani bez krásnej romantickej žiadosti o ruku. Vyberajte tie správne slová. Povedzte vašej vyvolenej, čo k nej cítite, aká je pre vás dôležitá a že si s ňou plánujete založiť rodinu.

Mnohí muži sa boja, či vyberú a povedia tie správne slová pri žiadosti o ruku. Vaša partnerka sa ale na vás nebude hnevať. Vyznanie lásky by malo byť od srdca!

Text:PR