Po čom túžite, ale bojíte sa o tom hovoriť – 10 obľúbených mužských sexuálnych praktík

Hoci je zaužívaný fakt, že muži myslia na sex stále, nie je to celkom tak. Muži v skutočnosti vedia, že väčšina z nich žije bežné životy plné povinností a starostí a podobne, ako ženy, aj oni majú niekedy problém dostať sa do tej správnej sexuálnej nálady. Ak to u vás v posteli trochu škrípe, čo takto okoreniť si bežné posteľové hrátky?

Po čom túžite, ale bojíte sa o tom hovoriť - 10 obľúbených mužských sexuálnych praktík

(zdroj: unsplash.com)

Komunikácia je dôležitá – aj o sexe

Vzájomné spoznávanie sa a hry naňho patria na strednú školu alebo úplný začiatok vzťahu. Ak ste spolu už dlhšie a ste obaja dospelí a zrelí ľudia, mali by ste vedieť nielen čo chcete od života, ale aj od sexu. Dôležité je hlavne nebáť sa o tom hovoriť. Povedzte svojej partnerke, čo sa vám páči a čo nie – nielen, že to ocení, ale určite budete mať k sebe bližšie. Rozmýšľali ste niekedy nad tým, aké by to bolo milovať sa pri zrkadlách? Muži sú totiž považovaní za vizuálne bytosti a okrem filmov pre dospelých vám určite urobí radosť aj byť sledovaní pri sexe. Je to zvláštny pôžitok, ktorý by si mal určite každý aspoň raz za život vyskúšať.

Spontánnosť je dôležitá

Máte zvláštne chúťky? S kým, ak nie so svojou partnerkou o tom hovoriť. Či už ide o strelené hry, netradičné polohy alebo praktiky, ak sa o nich budete otvorene baviť, budete pre svoju partnerku omnoho atraktívnejší a zaujímavejší. Vzrastie tým aj vaša sexuálna sebadôvera. Rutina nerobí dobre ničomu – každodennému životu a ani sexu, pretože zabíja vášeň a túžbu. Buďte aspoň raz za čas spontánni, jednoducho neplánujte a urobte to. Môže vás to na chvíľu dostať do inej dimenzie. Vyskúšajte aj sex na úplne netradičnom mieste alebo úplne nečakane. Možno sa začnete aj po desiatkach rokov spoločného vzťahu opäť cítiť ako tínedžeri.

Buďte tvrdý chlap – alebo nie

Ak ste s partnerkou dlhšie, máte už svoje overené polohy a viete, čo má kto z vás rád. Cítite sa pravdepodobne jeden pri druhom v bezpečí a ste si intímne blízki. Môže sa však stať, že to postupom času skĺzne do nudy. Muži to obvykle svojim partnerkám nepovedia, aby neranili ich city, ale môže to byť presne naopak. Radšej sa priznajte k svojim aktuálnym pocitom a vyhnete sa vzájomnému ocudzeniu sa. Máloktorá žena je vyznávačkou takzvaného “tvrdého” sexu. Poproste ju, aby ho raz za čas kvôli vám skúsila. Muž sa totiž občas potrebuje cítiť ako zviera. Neznamená to, že ju máte zmlátiť alebo jej spôsobiť bolesť, ale byť trochu neposlušní určite oceníte obaja. A na záver ešte posledná rada: ak máte občas chuť nerobiť vôbec nič a nebyť ten dominantný a smer určujúci chlap, jednoducho túto svoju túžbu naplňte. Nie je to zrada vášho pohlavia, ani trapas. Možno sa vám to dokonca začne páčiť viac, ako všetko doteraz.