Špinavé a ošúchané oblečenie? Preč s ním!

Česť úsporným typom ľudí, ktorí držia v skrini len to, čo naozaj potrebujú a nosia. Poznať hranicu úspornosti by však nebolo na škodu – oblečenie, spodná bielizeň a ponožky nemusíme nosiť dovtedy, kým sa na nás rozpadne. Chválime snahu nepodporovať nelegálnu detskú prácu v rozvojových krajinách sveta a nosiť čo najmenej oblečenia.

Špinavé a ošúchané oblečenie? Preč s ním!

Špinavé a ošúchané oblečenie? Preč s ním! (Zdroj: Unsplash.com)

Po určitom čase je však biele tričko sivé, vyblednuté, možno farebné, má žlté škvrny pod pazuchami a nedrží tvar. Podobne dopadnú aj farebné tričká vo vašom šatníku, to nám musíte dať za pravdu. Vážne chcete takú handru nosiť na sebe? Rovnaké je to s ponožkami – štopkaním trávili naše staré matere nemálo času, činnosť ktorá má za úlohu vrátiť ponožkám ich pohodlie a funkčnosť.

Nohy musia byť v suchu, pohodlí a čistote. Preto nedržte týždňové ponožky na podlahe, ak nemáte zámery odštartovať ženskú hystériu. Spodná bielizeň, detto. V súčasnej dobe nie sme odkázaní nosiť len to, čo skriňa s oblečením ukrýva. Investovať do seba sa oplatí, uvíta to aj vaše okolie a môže výrazne pomôcť osobné vzťahy, ale aj vzťahy na pracovisku.