Kam vyraziť na prvé rande?

Dobré prvé rande je základ úspechu a samozrejme aj toho, aby nasledovalo aj druhé rande. Preto by ste sa mali naozaj zamyslieť nad tým kam ju vezmete. Ak nemáte nápady, kam by ste zobrali svoju potenciálnu partnerku, prečítajte si tipy od nás.

Kam vyraziť na prvé rande?

Kam vyraziť na prvé rande? (Foto: pixabay.com)

Večera s prechádzkou

Klasika, s ktorou určite nespravíte krok vedľa. Počas celého večera budete mať dosť času na rozhovory, takže sa uistíte, či má to druhé rande naozaj zmysel. Ak chcete zapôsobiť, objednajte si miesto v reštaurácií vopred.

Nevyberajte veľmi špecifické reštaurácie, keďže ešte poriadne neviete, čo má rada a akú kuchyňu preferuje. Stavte na klasiku, ktorú máte buď otestovanú, že je dobrá alebo dajte na recenzie danej reštaurácie. Prechádzka po večeri taktiež padne veľmi vhod, hlavne ak idete na rande niekde do mesta.

Kino

Ďalšia klasika, ktorá má tú výhodu (alebo pre niektorých nevýhodu), že sa nebudete celý čas počas pobytu v kine musieť rozprávať. Potom keď sa film skončí budete mať hneď tému na rozprávanie, takže nebudete mať problém prísť na to o čom sa začať baviť. Dôležitý je výber filmu, nie je moc dobré zvoliť horor alebo príliš akčný film, ale to už asi viete.

Vždy myslite aj na správne oblečenie, pretože prvý dojem spravíte len raz. Pekné oblečenie, či mať absolvované bielenie zubov môže pomôcť.

Párty alebo koncert

Túto možnosť zvoľte buď v prípade ak ste sa na nejakej párty spoznali alebo viete, že rada chodí takto von. Je to skvelý spôsob ako sa zabaviť, porozprávať a zároveň byť medzi ľuďmi. Tiež ju môžete vziať na nejaký špeciálny koncert, no to už by ste museli poznať aký štýl hudby sa jej páči, prípadne kto je jej najobľúbenejší spevák.