Ako zvádzať a pritiahnuť k sebe tú pravú

Cieľom a veľkým snom väčšiny z nás je nájsť si životného partnera, s ktorým budeme mať deti a zostarneme spolu. Pri hľadaní sa však neraz popálime a nemáme chuť pokračovať v hľadaní. Prečítajte si tipy na to, ako si nájsť tú pravú, spoznať ju a nemrhať čas s nesprávnymi partnerkami.

Ako zvádzať a pritiahnuť k sebe tú pravú (Foto: unsplash.com)

Buďte sami sebou

Je to jedno zo základných pravidiel na to, ako zvádzať tú pravú ženu. Jednoducho buďte sami sebou! Tak či onak by sa po čase ukázalo, kým naozaj ste. A ak chcete dlhodobý a milujúci vzťah, tak sa dlhé roky pretvarovať nebudete. Ukážte jej, aký máte štýl humoru, čo máte rád a že vám na nej naozaj záleží. To ženy naozaj priťahuje a vy si tak nájdete svoju spriaznenú dušu.

Stanovte si svoje požiadavky

Aby ste začali niektorú zo žien vo vašom okolí zvádzať alebo ju pozvete na rande, no nechcete, aby to bola jednorazová záležitosť, tak by ste si mali stanoviť svoje požiadavky. Aká by mala byť vaša partnerka, čo by mala spĺňať? Každý má iné požiadavky. Niekto chce ženu, ktorá je sebavedomá, sebestačná a ide si za svojím. Iní muži sú sami o sebe dominantný, takže potrebujú ženu, ktorá ich bude podporovať, bude sa o nich starať a neprestajne milovať. Podľa toho, na aké ženy sa zameriate by ste mali zvoliť aj techniku zvádzania. Na sebavedomé ženy to funguje inak, než na tie hanblivejšie a tichšie.

Základom je komunikácia

Jedna z najdôležitejších techník, ktorá na všetky ženy zaberá, je správna komunikácia. Ak chcete nájsť tú pravú, tak začnite dlhším rozhovorom (v dnešnej dobe to môže už byť aj online). Keď zistíte, že máte podobné názory v dôležitých oblastiach života a vedeli by ste si spolu predstaviť vzťah, tak využite svoje silné stránky. Venujte jej dostatok pozornosti, získajte si ju hmotnými aj nehmotnými darčekmi, počúvajte ju a pomáhajte jej, keď to bude najviac potrebovať. Len tak si k sebe pritiahnete tú pravú. Viac tipov nájdete v článku na tému „Ako zbaliť ženu“.