Aké hygienické návyky by mal mať muž 21. storočia?

Hovorí sa, že muži pochádzajú z Marsu a ženy z Venuše. Kde sídlia počiatky tejto povery, je ťažké vypátrať. Azda možno uznať, že kúsok pravdy sa v starom výroku rozhodne skrýva. Muži a ženy sa líšia v mnohých oblastiach. Dnes sa budeme zaoberať práve hygienou mužov.

Aké hygienické návyky by mal mať muž  21. storočia?

Aké hygienické návyky by mal mať muž 21. storočia? (Foto: Unsplash.com)

Ako sme písali už v úvode, muži a ženy sa líšia v mnohých oblastiach – zmýšľaní, fyziológii, názoroch na život, alebo hygienických zásadách. Podelíme sa s vami, páni, o zopár užitočných rád z hľadiska čistotných návykov a jej efektivity. Pozrime sa na to, akým spôsobom si páni môžu uľahčiť hygienické návyky, aby zvyky, ktorým sa venujú dlhší čas, neboleli, ale skrátili ich na minimálny čas s maximálnym úsilím a požadovaným efektom.

Nezabúdajte na ostrihanie nechtov, ani na nohách to netreba zanedbávať. Aj keď si nechávate bradu, treba sa o ňu starať a upravovať ju. Ak sa holíte, robte to aspoň raz za pár dní, podobne to má byť aj s bradou. Dbajte na čisté oblečenie, ktoré je slušivé a sedí vám. Posledné bude možno úsmevné najviac, na viac osobné hygienické návyky, ako je pravidelné umývanie, používanie dezodorantu a čistenie zubov.