Spoločníčka – cesta pre odvážne

Práca profesionálnej spoločníčky nie je pre každého. Určite to nie je vhodná cesta pre introvertné typy. Je potrebné mať radosť z nových stretnutí, nových tvárí a nových miest. A toto často aj na týždennej báze.

Spoločníčka – cesta pre odvážne

Spoločníčka – cesta pre odvážne (Foto: spolocnicka.info)

Medzi ďalšie podmienky patrí ovládanie angličtiny v prípade že sa budete stretávať so zahraničnými klientami, čo je mimochodom oveľa zaujímavejšie. Ak viete aj ďalší iný svetový jazyk tak je to iba ďalšie plus ktoré Vám otvorí nové dvere. Odmenou bude úžasný, zaujímavý život ktorý je oveľa pestrejší ako klasické zamestnanie. A samozrejme je tu aj hlavný dôvod pre ktorý väčšina ľudí robí toto povolanie a tým sú peniaze. Ak dnes priemerná mzda na Slovensku dosahuje približne tisíc Eúr tak pri práci spoločníčky je bežný zárobok aj štvornásobne vyšší. Toto umožňuje už po pár rokoch práce si zaobstarať vlastné bývanie bez potreby úveru, alebo tiež možnosť začať vlastný biznis aj náročný na vstupné investície.

Každopádne takýto job otvára veľa možností do budúcnosti. Dôležité je ale začať správne. V agentúre www.vip-slovakia-bratislava.com Vám odpovedia na všetky otázky z danej problematiky a rovnako tak Vás vedia agentúrne zastupovať. Jedná sa o dlhoročne pôsobiacu agentúru na Slovensku, teda žiadny nováčikovia bez skúseností.

Text:PR