Muži! Toto sú dôvody, prečo si holiť intímne partie

Chlpy sú súčasťou ľudského tela. Chránia kožu pred chladom a zranením. Muži majú kožu pokrytú touto ochrannou vrstvou viac ako ženy. Časom sme si zvykli na mužské strniská, fúzy, chlpatú hruď alebo zarastené chlapské nohy. Tak ako sa ženy snažia „upravovať svoju záhradku,“ aby sa svojmu partnerovi páčili počas intímnych chvíľ, aj muži by mali dbať na holenie intímnych partií.

Muži! Toto sú dôvody, prečo si holiť intímne partie

Muži! Toto sú dôvody, prečo si holiť intímne partie (Zdroj: Unsplash.com)

Aký zvoliť spôsob?

Odstránenie nežiadúceho ochlpenia pomocou vosku môže byť bolestivý zákrok pre intímne partie. Väčšina mužov si vystačí s manikúrovými nožničkami, žiletkou na holenie a penou, či laserovou metódou odstránenia ochlpenia. Z dlhodobého hľadiska je najvhodnejšia laserová metóda pre svoju dlhodobú trvácnosť. Negatívom je vyššia cena estetického zákroku. Ak však máte jasno, ako sa budete holiť, obľúbený obchod Holime.eu má kupóny na stránkach KuponyZdarma.sk, vďaka ktorým ihneď ušetríte aj desiatky eur pri nákupe online.

Ak si vyberiete cestu domácej starostlivosti, myslite na dostatočnú hydratáciu. Treba na to myslieť pred aj po holení. Ani holenie v sprche nemusí byť tým správnym riešením.

Či a ako vybrať epilátor a depilátor sa venuje Nákupná poradňa. Našla ako plusy, tak aj mínusy pre jeden a druhý spôsob.

Avšak, ľudia sú rôzni a možno nájsť aj príslušníkov skupiny, ktorí odsudzujú odstraňovanie ochlpenia a preferujú podobu, ako ich Boh stvoril. Nikoho súdiť nebudeme, je to na každom z nás a na tom, čo vyhovuje alebo nevyhovuje v partnerskom vzťahu. Aj keď je to vyššia cena, no z dlhodobého hľadiska je najvhodnejšia laserová metóda pre svoju dlhodobú trvácnosť.

Zdroj: https://www.nakupnaporadna.sk/