Ešte ste neprezuli do letných pneumatík?

Je skvelé byť iný ako ostatní, avšak sú oblasti, v ktorých sa táto vlastnosť nevypláca. Na cestách určite neriskujte, radšej si vytvorte prvenstvo v kvalite pneumatík, aké si na letnú sezónu zaobstaráte.

Ešte ste neprezuli do letných pneumatík?

Ešte ste neprezuli do letných pneumatík? (zdroj: komerčný článok)

Letné cesty na svetových pneumatikách

Čo by sme robili bez auta? Mnohí doň sadáme, aj keď sa potrebujeme prepraviť len za roh. Sú to naše druhé nohy, preto by sme mu mali venovať špeciálnu pozornosť. Bezchybný technický stav, čistý interiér, lesk, ktorý ostatným oslepuje oči, ale aj kvalitné pneumatiky sa podpíšu pod to, či bude naša jazda komfortná a bezpečná a či si ju užijeme rovnako ako herci v reklamách. Úsmev na perách pri jazde ale vyčarí len osvedčená značka pneumatík. V zimnom období sa vozíme na zimných, v letnom na letných a užívame si, že je naše cestovanie nehlučné, šetrné k palivu, no najmä bezpečné, či ide o ostro vybratú zákrutu, zamrznutú alebo klzkú vozovku, alebo náhle zabrzdenie. Ak si na svojich starých letných pneumatikách všimnete známky opotrebenia, už aj sa pustite do pátrania po nových, neriskujte nešťastie na cestách ani pokutu. Na stránkach Pneueshop.sk nájdete bohatú ponuku od popredných výrobcov pneumatík za tie najlepšie ceny.

S letnými gumami za zážitkami

Každý si robí mesiace dopredu plány na tohtoročné leto. Treba dohnať nedostatok osobných kontaktov, stretnúť sa s rodinou a priateľmi, navštíviť miesta, ktoré boli počas roka nedostupné. Na to však treba vozidlo dobre pripraviť. Kontrola bŕzd, olejov, motora je samozrejmosťou, rovnako tak kontrola stavu pneumatík. Zameriame sa na ich dezén (ak je opotrebovaný, kúpime si nové letné gumy, a máme ďalšie štyri roky pokoj), tlak (najmä ak nás cestuje viac a kufor praská vo švíkoch od množstva batožiny), natankujeme a, samozrejme, postaráme sa o to, aby sme sa v interiéri dobre cítili. Kvalitne ho vyčistíme (povysávame, vytepujeme, vyčistíme kožené prvky), môžeme mu dopriať voňavku a nezabúdame ani na kvalitnú hudbu, s ktorou bude i tá najdlhšia jazda zážitok. Na kvalitných letných pneumatikách sa do cieľa isto dostanete bezpečne.

Komerčný článok