3 letné destinácie na párty dovolenku!

Niektorí majú radi dovolenky, kde si poriadne oddýchnu, zrelaxujú, prečítajú pár kníh a len ležia na pláži. No a niekto si chce užiť poriadnu párty dovolenku s kopou alkoholu a zážitkov. Ak patríte aj vy do tej druhej skupiny, tento článok je práve pre vás! Dáme vám pár tipov, na poriadne párty destinácie, kde na takúto dovolenku určite nikdy nezabudnete!

3 letné destinácie na párty dovolenku!

3 letné destinácie na párty dovolenku! (Foto: unsplash.com)

Ibiza

Ibiza je jedna z najlepších destinácií v Európe na poriadnu párty dovolenku. Je tam prekrásne azúrové more, poriadne horúce počasie, veľa mladých ľudí a v noci to tam poriadne ožíva! Najväčšie a najlepšie akcie sa konajú v meste San Antonio. Na ostrove je aj viacero pláží, kde si párty naozaj užijete a zažijete poriadnu dovolenkovú zábavu.

Chorvátsko

Ak sa chcete dostať na dostupnejšiu párty dovolenku, na ktorú nemusíte cestovať ďaleko a dostanete sa tam aj autom, ideálna destinácia je chorvátsky Pag, konkrétne veľmi známe párty na Zrce Beach. Výber je tam rôznorodý, či už párty na lodi, pri bazéne alebo na pláži. Na pobreží sa nachádza aj veľa barov a diskoték, kde sa určite zabavíte.

Bulharsko

Ďalšia destinácia, ktorá vás nebude stáť celý majetok, no zároveň si tam užijete poriadnu párty dovolenku. Medzi najrušnejšie destinácie patrí Sunny beach alebo Slnečné pobrežie. Okrem barov tam nájdete aj aquaparky a jarmokové atrakcie.

Hľadáte skôr niečo na Slovensku? Dáme vám extra tip navyše. Bratislava ponúka množstvo podnikov a aktivít. Čo tak ostať pekne doma na Slovensku? Môžete vyraziť do ulíc na vlastnú päsť či si najprv vyhľadať Bratislava hostel a rezervovať si ubytovanie vopred.

Bez ohľadu na destináciu, buďte „v strehu“ v každej situácii. Ak sa naskytne príležitosť na flirt, myslite na maximálny zážitok. Zerex je overený prípravok. Na stránkach https://www.kuponyzdarma.sk/zerex-sk/ sú exkluzívne zľavové kódy na zľavy k nákupu. Diskrétne doručenie, doprava zdarma a darček navyše k nákupu.